Через пожежу евакуйовано 2500 жителів передмістя Парижа

фото: znaj.org

Французьке видання Le Parisien повідомило про те, що в комуні Іссі-ле-Муліно, яка знаходиться недалеко від Парижа, через пожежу були евакуйовані 2500 чоловік. Крім того, вогонь охопив електричну підстанцію, в результаті чого, кілька районів комуни залишилися без електропостачання.
Пожежа сталася 27 липня. Як повідомляють французькі ЗМІ, перші осередки вогню виникли поблизу кільцевої траси Парижу. Недалеко від цього місця знаходяться вежі таких компаній як Microsoft і Accor. Завдяки своєчасній реакції рятувальних служб, з комуни евакуювали 2500 жителів.
Як тільки люди були доставлені в безпечне місце, пожежна служба почала гасити вогонь. Рятувальникам вдалося погасити вогонь близько 12.30, проте в деяких регіонах комуни, як і раніше, можна було спостерігати наслідки пожежі. Зокрема, через те, що вогонь пошкодив електричний трансформатор, знеструмленими опинилися будинки, а в русі електричок почалися збої. Пасажирів вже попередили про те, що проблеми з рухом електричок будуть спостерігатися на протязі всього дня.
Після події, в соцмережах почали з’являтися відео, на яких вулиці комуни Іссі-ле-Муліно і прилеглі райони оповиті димом.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*