Партія «Слуга народу» готує «політичний Трускавець» для своїх членів у кожній області

Twnews.cz

Перший заступник керівника парламентської фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко виступив із заявою про те, що політична сила має намір організувати спеціальний центр, де будуть навчатися парламентарії, як це було влітку в Трускавці.

Так, в партії хочуть створити таку структуру, при якій в кожному регіон України буде знаходиться партійний центр, де будуть приймати людей та надавати юридичну допомогу у вигляді консультацій. Крім цього, президентська партія має намір реалізувати три великі проекти по всій країні для того, щоб навчити нардепів.

Одним проектом стане Центр навчання та розвитку. За словами Корнієнка, це буде той самий Трускавець, тільки розтягнутий на п’ятирічний період. У політичній силі вже підготовлена програма навчання, яка буде представлена в першому місяці наступного року.

Twnews.cz

Відзначається, що в цьому центрі необхідну освіту зможуть отримати депутати обласних рад та члени виконкомів. Крім цього, до даного проекту виявляють інтерес і європейські партнери, які висловили готовність допомогти з фінансуванням.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*