Штайнмаєр здивувався реакції України на запропоновану ним формулу

Sde.org.tr

Франк-Вальтер Штайнмаєр, який займає пост президента Федеративної республіки Німеччина, виступив із заявою про те, що запропонував свою формулу ще у 2016 році, для того щоб в переговорному процесі «нормандської четвірки» з’явився якийсь прогрес. Він нагадав, що на той період конфліктуючі сторони не були готові до того, щоб прийняти великі кроки по реалізації Мінських угод.

Так, за словами німецького президента, дана формула потрібна для того, щоб ці великі кроки, які не могли прийняти конфліктуючі сторони, розбилися на низку маленьких. Водночас, сторони повинні погоджувати всі конкретні дії, а також їх черговість.

Штайнмаєр нагадав, що у 2016 році в Парижі переговори «нормандської четвірки» не давали ніяких результатів. Сторони не розуміли, які дії їм слід зробити, оскільки для них великі кроки були занадто серйозними.

Також президент Німеччини спростував інформацію, згідно з якою, великий вплив на створення зазначеної формули зробила Російська Федерація. Також політик здивувався реакції українців на його формулу.

Sde.org.tr

Варто відзначити, що раніше в низці міст нашої держави пройшли мітинги «проти капітуляції». Учасники протесту вважають, що формула Штайнмайера, на імплементацію якої Україна дала згоду, несе в собі загрозу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*