Є три сценарії розвитку ситуації на Донбасі – від і до

Mil.gov.ua

Керівник зовнішньополітичного відомства України Вадим Пристайко в ефірі українського телевізійного каналу ICTV виступив із заявою про те, що бачить три сценарії розвитку ситуації на Донбасі.

Так, Україна може зробити спробу домовитися в рамках того процесу, в який вона вплуталася багато років тому. Другий варіант полягає в тому, щоб відтягувати процес врегулювання якомога довше, поки в цей час гинуть українські військовослужбовці. При цьому, жителі Донбасу остаточно зненавидять нашу країну та її жителів, в результаті чого Донбас неможливо буде повернути.

Останній варіант полягає в тому, що влада більше не буде повертатися до цього регіону нашої країни.

Варто відзначити, до цього голова оборонного відомства Андрій Загороднюк заявив, що для жителів Донбасу створять спеціальний координаційний центр, який буде розв’язувати проблеми даних громадян та забезпечувати їх безпеку.

Mil.gov.ua

Нагадаємо, командуванням ЗСУ було прийнято рішення про перенесення відведення військ у Золотому з 7 на 9 жовтня. У міністерстві закордонних справ відповідне рішення аргументували безперервними обстрілами населених пунктів Золоте та Петровське. У так званих «ЛДНР» заявили, що Київ саботує відведення озброєнь.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*