Російська компанія буде виготовляє паспорти для українців

replyua.net

Кореспонденти проекту, який займається журналістськими розслідуваннями, «STOP корупції» встановили, що компанія «Індустріально-інноваційна група» (IIG) бере свій початок в Російській Федерації. Варто відзначити, що низка засобів масової інформації вважають, що дана фірма займається перевипуском паспортів українців.

Так, з’явилася інформація про те, що зазначена компанія насправді є перейменованим консорціум «Єдина державна автоматизована паспортна система». Даний Консорціум неодноразово був замішаний в корупційних скандалах.

Так, зазначений консорціум змінив свою назву в 2015 році після заяви глави МВС Авакова про численні факти корупції та махінаціях з боку компанії. Також з консорціумом був розірваний договір. Коли компанія змінила назву, її власник Юрій Сидоренко в спробах приховати свою причетність до IIG, вийшов зі складу засновників. Пізніше місце Сидоренко зайняв громадянин ОАЕ, а також Ірина Обіденко, яка довгий час працювала в ЄДАПС.

replyua.net

Водночас, журналісти з’ясували, що Сидоренко зареєструвала компанію ЄДАПС й в російському місті Москва. Сидоренко завжди демонстрував прихильність до Росії та побудував на Аравійському півострові храм Московського патріархату. Журналісти також неодноразово вказували на близькі стосунки Сидоренка та Патріарха Кирила, якого ЗМІ пов’язують з ФСБ РФ.

Також Олександр Золотннюк, який є ветераном АТО, вважає, що виготовлення паспортів громадян України компанією, що має зв’язку в РФ – це підрив нацбезпеки.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*