Естонія прийняла закон про безкоштовний проїзд в громадському транспорті

фото: g3.dcdn.lt

Естонія стала першою з держав ЄС, що прийняла закон, згідно з яким жителі практично всієї країни більше не повинні платити за проїзд на автобусі і будь-якому іншому громадському транспорті. З 15 регіонів 11 вже зараз можуть користуватися перевагами нововведення.
Кадрі Сімсон, яка є міністром економіки та інфраструктури Естонії, заявила про те, що новий закон призваний запобігти відтоку населення з села, оскільки за останній час мешканці сіл все частіше висловлюють бажання перебратися в місто. Крім того, введення безкоштовного проїзду стало серйозною мірою по захисту навколишнього середовища. Зокрема, передбачається, що це підштовхне жителів Естонії користуватися громадським транспортом, тим часом використання легкових автомобілів різко скоротиться.
В уряді Естонії ще в 2017 році заявили про те, що необхідно створити такі умови, при яких люди перейдуть на використання екологічно чистих засобів пересування. Незважаючи на те, що в Таллінні громадський транспорт став безкоштовним ще в 2013 році, кількість легкових автомобілів на дорогах так і не зменшилася. Проте, в уряді вважають введений закон успішним.
Фінансуванням даного проекту зайнялася держава.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*