Україна продовжує політику мовної дискримінації, – Оппоплатформа

Biz.liga.net

На офіційному сайті партії «Опозиційна платформа – За життя» з’явилося повідомлення, в якому представники даної політсили звертаються до голови держави Володимира Зеленського з вимогою виконати передвиборчі обіцянки щодо надання громадянам права навчатися рідною мовою.

Представники опозиційної партії називають обурливим рішення уряду з приводу ліквідації російськомовних шкіл та освітніх установ, які навчають мовою нацменшин. У повідомленні зазначено, що сьогодні в Україні чітко простежується політика мовної дискримінації, а нове керівництво країни не поспішає змінювати ситуацію.

На думку представників політсили, подібна політика лише погіршить й без того напружену ситуацію всередині українського суспільства. Більш того, на тлі активізації діяльності в напрямі врегулювання ситуації на Донбасі, політика мовної дискримінації є конфліктогенним чинником, здатним загальмувати цей процес.

Biz.liga.net

У тексті зазначено, що Оппоплатформа внесла на розгляд парламенту законопроект, який передбачає внесення змін до закону «Про освіту». Відзначається, що даний законопроект покликаний стати своєрідною перевіркою влади на готовність виконувати передвиборчі обіцянки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*