Глава митниці України ініціює розслідування щодо елітних особняків керівництва митниці

Volyn.com.ua

На Facebook-сторінці голови Державної митної служби (ДМСУ) Максима Нефьодова з’явилося повідомлення, в якому зазначено, що найближчим часом буде розслідуваний факт незаконної передачі будівель, зведених в Конча-Заспі, в оренду керівництву митної служби.

У повідомленні зазначено, що у 2000 році згідно з рішенням Київської міської ради близько 15 гектарів землі в Канча-Заспі були безкоштовно передані ДМСУ під будівництво реабілітаційного центру. Однак, як показали результати журналістського розслідування, ініційованого виданням Bihus.info, високопоставлені чиновники ДМСУ побудували на даній ділянці 28 будинків, які надалі профспілка передавала їм в оренду.

До повідомлення Нефьодов прикріпив фото одного з котеджів, який свого часу орендував екс-голова Державної фіскальної служби Роман Насіров. Відзначається, що термін оренди триватиме до 2023 року, при цьому вартість котеджу істотно занижена й становить всього 6,7 тис. грн на місяць.

Volyn.com.ua

За словами Нефьодова, головне завдання розслідування полягає в тому, аби підтвердити факт незаконної передачі будівель в оренду керівництву ДМСУ, повернути нерухомість в профспілки, а після продати її на аукціоні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*