Українська добровольча армія заведе тисячі військових на Донбас всупереч наказам Зеленського

Sectorpravdy.com

Андрій Гергерт, який обіймає посаду заступника командира Української добровольчої армії (УДА) Дмитра Яроша, заявив про те, що дане добровільне парамілітарне формування має намір завести на Схід України тисячі військових, якщо ВСУ здійснять відведення військ.

Відповідно до слів Гергерта, голова держави, володіючи званням головнокомандувача, правоможний віддавати накази про відвід військ та про демілітаризовану зону. Однак УДА з війни не збирається йти. Тому, де президент накаже відвести війська, там зайде УДА, захопивши з собою кілька тисяч чоловік.

Заступник командира зазначив, що через ряди УДА пройшло близько 20 тисяч осіб. На даний момент оголошено повну мобілізацію, оскільки формування не має наміру віддавати й частини землі нашої країни.

Повідомляється, що заступник командира виступив з вимогою зустрічі з головою держави Володимиром Зеленським, повідомивши, що від термінів її проведення залежить початок «переможних процесів у цій війні».

Sectorpravdy.com

Гергерт вважає, що для досягнення перемоги необхідно просто покластися на українську армію, народ та волонтерів.

Також він зазначив, що УДА займає позицію проти всього того, що пропонує російське керівництво. Оскільки висунуті умови призведуть до окупації України та її розвалу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*