«Слуги народу» намітили остаточну заміну мера Києва Кличка на 15 грудня

Biz.liga.net

Колишній гендиректор телеканалу «1+1» Олександр Ткаченко, який претендує на посаду голови Київської міської держадміністрації, планує домогтися проведення виборів мера Києва раніше запланованого терміну. Зокрема, за інформацією джерела, орієнтовна дата виборів – 15 грудня.

Такий поспіх пов’язують з тим, що Ткаченко не хоче втратити іміджеві бали на тлі проблем зимового періоду. Відзначається, що оскільки Ткаченко може очолити КМДА якраз напередодні зими, то він змушений буде взяти на себе відповідальність за всі проблеми, з якими стикаються українці в цю пору року. При цьому Ткаченко, мабуть, оцінив свої шанси, а точніше усвідомив відсутність досвіду роботи у сфері комунального господарства, й прийшов до висновку про необхідність наблизити терміни проведення виборів.

Biz.liga.net

Для Ткаченка подібний хід може стати чи не єдиним шансом уникнути іміджевого провалу, оскільки у разі проведення виборів 15 грудня всю відповідальність за розв’язання сезонних проблем буде покладено на нового мера, а сам Ткаченко обмежиться виконанням наглядових функцій.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*