Якість харчування в шкільних їдальнях має бути якісно змінено, – перша леді України

24tv.ua

Перша леді України Олена Зеленська повідомила у своєму профілі в «Instagram» про те, що вона підготувала попередній план дій, які спрямовані на поліпшення харчування у школах.

Відповідно до слів дружини президента України, вона вже стала ініціатором проведення першого стратегічного круглого столу, метою якого є поліпшення харчування у школах.

Згідно з інформацією, у ході його проведення взяли участь активісти, експерти та представники органів держвлади. А на даний момент попередній план дій вже готовий.

Олена Зеленська зазначила, що кожна людина, яка бере участь у даному проекті, дуже переживає за його майбутнє.

За словами першої леді, основними складовими, які сприяють підтримці здоров’я, є фізична активність, здоровий спосіб життя, а також правильне харчування.

24tv.ua

Зеленська додала, що вона як дружина голови України хоче зосередити свою діяльність саме на цих питаннях. А на сьогодні майже 50% учнів не задоволені харчуванням, яке надають школи у своїх їдальнях. Діти скаржаться на неналежну якість продуктів, дефіцит фруктів та овочів тощо. Однак перша леді впевнена, що вона спільно з великою командою однодумців зможе змінити цю ситуацію на краще.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*