Дороги з глини запропонували побудувати на Закарпатті представники австрійської компанії

Zak-insider.com

Офіційний сайт Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що у ході зустрічі голови облдержадміністрації Ігоря Бондаренка та представників компанії з Австрії «Хользо ГмбН» була досягнута домовленість стосовно будівництва дороги у регіоні з глини.

Відповідно до даних, першу експериментальну ділянку дороги буде прокладено у поточному місяці між населеними пунктами Данилово та Олександрівкою, розташованих у Хустському районі.

Представники австрійської компанії заявили, що гарантійний термін служби такої дороги становить близько 10 років, а її вартість у 5-6 разів дешевше асфальтобетонного покриття. На сьогодні подібна технологія використовується вже у 50 державах світу.

Голова Закарпатської ОДА зазначив, що немає причин для того, щоб відмовитися від використання унікальної технології. У разі її ефективності, процес будівництва доріг на території регіону буде значно прискорений. Таким чином, Закарпаття стане прикладом для всієї України у цій справі.

Також Бондаренко вважає ідею доріг з глини дуже корисною, тому що вона поєднує у собі високу якість та прийнятну вартість. Саме тому ОДА буде підтримувати реалізацію проекту.

Zak-insider.com

Михайло Попович, який обіймає посаду керівника Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, зазначив, що представлена технологія вже була випробувана в експертному інституті. Таким чином, процес будівництва глиняної дороги може проходити у будь-яких погодних умовах. Також така дорога може використовуватися як основа для асфальтобетонного покриття. Тому застосування запропонованої технології сприятиме значному прискоренню будівництва доріг.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*