Україна може постачати газ власного видобутку і стати провідним експортером

politexpert.net

Керівник міністерства енергетики Сполучених Штатів Америки Рік Перрі у своєму профілі в соціальній мережі «Твіттер» оприлюднив запис про те, що Україна може стати експортером природного газу, який сама буде добувати.

Таку заяву глава відомства зробив після того, як зустрівся з Олексієм Оржелем, який очолює українське Міненерго. Він зробив припущення, що така ситуація може стати можливою після того, як міжнародна мережа газопроводів буде розширена.

Міністр підкреслює, що чим більше буде доступу до сховищ в Україні у постачальників, тим стрімкіше буде рости комерційна активність, що призведе до збільшення газового постачання.

Крім цього, голова американського Міненерго зазначив, що Сполучені Штати підтримують Польщу та Україну в їх зусиллях з підвищення регіональної енергобезпеки.

politexpert.net

Варто відзначити, що до цього в ЗМІ повідомлялося, що голова американського Міненерго вимагав від України включення американських громадян до складу ради директорів компанії «Нафтогаз Україна». Міністр заявив, що він надав українській владі список кандидатів з американських громадян, оскільки цього просив сам Київ.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*