Посольство США чинило колосальний тиск на правоохоронні органи України

Putivlrada.gov.ua

Парламентарій Верховної Ради Андрій Деркач опублікував документацію, яка підтверджує, що перший заступник директора НАБУ Гізо Углава надавав американському дипломатичному відомству інформацію, яка згодом негативно позначилася певні події, як в США, так й в нашій країні.

В оприлюднені документи входило листування співробітників НАБУ та дипломатів інших країн. Так, документація також вказує на те, що Углава за допомогою своєї помічниці Поліни Чиж передавав американським дипломатам, відомості, що є важливим «пазлом» у справі про втручання у виборчий процес американців.

Так, згідно з листуванням, з липня 2017 року з електронної пошти помічниці Углави на адресу представниці американського посольства в Києві Анни Ємельянової відправлялися списки кримінальних справ, які розслідують антикорупційне бюро.

Putivlrada.gov.ua

В одному з листів Ємельянова вказала Чиж надати відомості у справі екс-керівника Мінекології та власника Burisma Group Миколи Злочевського. Також Деркач розповів і про суми, які перераховувалися представникам Burisma Group, в тому числі й Хантеру Байдену. Всього представникам виплатили не менше, ніж 16,5 мільйонів доларів.

Також нардеп упевнений, що подібний випадок міжнародної корупції не міг пройти без участі п’ятого президента нашої країни Порошенко.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*