Кабмін України готовий скасувати обов’язковість трудових книжок

Sobitie.com.ua

Міністр уряду України Дмитро Дубілет у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що в Кабміні мають намір запустити в роботу урядові проекти закону та акти, відповідно до яких трудові книжки стануть необов’язковими.

Так, коли українці вирішуватимуть питання з працевлаштуванням, їм не потрібно буде надавати трудову, внаслідок чого роботодавцям не потрібно займатися її перевіркою. З 2000 року дані українських громадян про працевлаштування заносяться до електронного реєстру.

Крім цього, громадяни нашої країни можуть отримувати електронну документацію, на якій буде зберігатися інформація про їх трудовий стаж. Такий документ можна надавати роботодавцю.

Sobitie.com.ua

Для отримання цього документа жителю нашої країни слід скористатися ЕЦП. При працевлаштуванні справжність документа перевіряється за допомогою QR-коду.

Якщо ж стаж громадян нашої держави розпочався до 2000 року, то його можна додати в державний реєстр. Дані можуть додавати, як роботодавці, так й самі співробітники. Водночас, при бажанні українці можуть використовувати й далі трудовими книжками та звертатися до роботодавців з проханням залишити там штамп.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*