Виборче караоке для окупованого Донбасу від Ігоря Кондратюка

M.kun.uz

Шоумен Ігор Кондратюк у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував запис, в якій пропонує позбавити виборчого права тих людей, які проживають на тимчасово окупованих територіях на сході нашої держави.

Так, Кондратюк заявив, що жителям окремих регіонів Донецької та Луганської областей протягом місяця з того моменту, як на зазначених територіях відновитися українська влада, слід вирішити для себе – чи вони хочуть проживати в Україні. Якщо ж хтось не захоче, то протягом трьох місяців даним громадянам слід покинути територію нашої держави.

Якщо жителі Донбасу будуть залишати територію нашої країни, то українська влада виплатить їм за це так звані «виїзні». Водночас, кошти слід виплачувати за умови, що протягом 50- ти років після виїзду, вони не зможуть повернутися в країну.

M.kun.uz

Також Кондратюк наполягає, що тих, хто залишиться, необхідно позбавити виборчого права строком на 10 років. При цьому, в Донецькій та Луганській областях займати виборні посади, а також нести службу в правоохоронних органах зможуть лише ті, хто з початку бойових дій проживав на територіях, підконтрольних Україні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*