Генпрокуратура України намагалася зам’яти кримінальну справу на користь екс-депутата Пашинського

Bykvu.com

Роман Труба, який обіймає посаду директора Держбюро розслідувань, висловив свою думку у ході брифінгу 9 жовтня про те, що Генпрокуратура намагалася зупинити розслідування кримінального провадження проти екс-депутата Верховної Ради України Сергія Пашинського.

Справа колишнього парламентарія стосується інциденту, який стався 31 грудня 2016 року. У той день Пашинський здійснив постріл з нагородного пістолета у ногу громадянина В’ячеслава Хімікуса.

Відповідно до версії екс-парламентаря, він зі своєю дружиною їхав на автомобілі додому у населений пункт Хлепча. Їхній автомобіль на неосвітленій ділянці дороги мало не зіткнувся з мікроавтобусом, що стояв без габаритних вогнів. Після цього нардеп покинув свою машину для з’ясування обставин, у результаті чого почався конфлікт між Пашинським та Хімікусом, який нібито ударив пляшкою по голові супротивника та збив його з ніг. А нардеп, перебуваючи у лежачому положенні, здійснив постріл у ногу нападника.

Згідно з версією Хімікуса, нардеп на початковій стадії сварки дістав вогнепальну зброю та почав погрожувати. Саме ці дії стали причиною того, що Пашинський отримав удар пляшкою. Також жертва інциденту зазначила, що парламентарій не став стріляти у повітря з метою попередження, а відразу цілився на поразку.

Bykvu.com

Директор ДБР повідомив, що розслідування даної справи склало лише 1 місяць. Після цього у період з 2017 до осені 2019 року слідство було заморожено. У процесі даного часу Генпрокуратура забрала виробництво та модерувала його на користь Пашинського.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*