Турбо-режим для президента України та прес-марафон для журналістів

Bn24.biz.ua

Офіс президента повідомив у профілі соціальної мережі «Фейсбук» про те, що голова держави Володимир Зеленський анонсував проведення прес-марафону для представників засобів масової інформації, який буде організований 10 жовтня у центрі столиці у фудмаркеті “Kyiv Food Market”.

Відповідно до повідомлення, президент України у процесі заходу, який буде тривати протягом дня, буде відповідати на питання журналістів.

В Офісі президента зазначили, що представники засобів масової інформації будуть формуватися у групи, які налічуватимуть від 7 до 10 осіб, та ставити питання Володимиру Зеленському. Змінюваність груп буде проходити кожні 30 хвилин, а їх формування буде здійснюватися за списком акредитації.

Bn24.biz.ua

Відзначається, що кожному виданню буде відправлено підтвердження, в якому буде вказано час для зустрічі з головою держави. Також журналісти зможуть працювати на майданчику прес-центру, організованого на території фудмаркету, звідки буде вестися пряма трансляція інтерв’ю.

Згідно з інформацією Офісу президента, побачити трансляцію інтерв’ю всі охочі зможуть у режимі онлайн у соціальних мережах на офіційних акаунтах ОП.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*