Формули Штайнмаєра для Криму немає, — Зеленський

Uazmi.net

Володимир Зеленський у процесі відвідування виставки під назвою «Зброя та безпека» у столиці України — Києві, заявив про те, що без допомоги міжнародних партнерів деокупація Кримського півострова є неможливою.

Згідно з інформацією, у ході виставки журналіст запитав президента України про те, чи існує своя «формула Штайнмайєра» для Криму. На дане питання Володимир Зеленський зазначив, що на даний момент такої формули не існує, а у питанні деокупації Кримського півострова наша держава, виключно покладаючись на свої сили, не впорається.

Відповідно до слів голови держави, для цього необхідні умови міжнародних партнерів України, армія також повинна стати потужнішою. Нашій країні необхідно бути дуже сильною не тільки у плані ефективної дипломатії, а й українська армія повинна бути дійсно високого рівня.

Uazmi.net

Нагадаємо, що положення формули Штайнмайєра, схваленої головою держави Володимиром Зеленським, передбачає умови, при яких на сьогодні на тимчасово підконтрольних бойовикам територіях Сходу України можуть пройти місцеві вибори.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*