Голова Меджлісу Чубаров: посол ОБСЄ Сайдік зрадив Україну своїм виправданням Росії

sbu.ua

В ході брифінгу, який відбувся 9 жовтня в столиці України, голова Меджлісу кримсько-татарського народу Рефат Чубаров виступив з критикою недавньої заяви Мартіна Сайдік з приводу Криму та його історичної приналежності Росії, а точніше Російській імперії та СРСР. На тлі цього Чубаров закликав відсторонити Сайдіка від виконання повноважень спецпредставника голови ОБСЄ в Україні та в Тристоронній контактній групі (ТКГ).

За словами Чубарова, відповідаючи на питання про ситуацію в Криму, а також про історичну приналежність півострова, Сайдік насамперед зобов’язаний керуватися положеннями документів ОБСЄ й відстоювати інтереси та принципи організації. Проте, як зазначає Чубаров, своєю заявою Сайдік укотре підтвердив, що ігнорування злочинів РФ проти України є нормою. Більш того, він назвав Сайдіка одним з тих чиновників, які займаються виправданням злочинної діяльності російської влади.

sbu.ua

Чубаров підкреслив, що питання відсторонення Сайдіка є принципово важливим для України, оскільки саме від цієї людини багато в чому залежить те, як буде розглядатися питання територіальної цілісності та суверенітету України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*