Для депутатів-кнопкодавів парламенту України передбачили мінімальний штраф у розмірі 51 тисяч гривень

Amp.ukrainianwall.com

Повідомляється, що 9 жовтня у ході засідання парламентського Комітету, який спеціалізується на питаннях законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, було прийнято рішення стосовно рекомендації Верховній Раді підтримати у процесі першого читання законопроект No2148. У даному документі йдеться про внесення змін до законодавства, що регулює забезпечення персонального голосування парламентаріями.

Відповідно до даних, автором проекту закону є Руслан Стефанчук, який обіймає посаду першого віце-спікера Парламенту. У документі він запропонував штрафувати нардепів за фактом вчинення неперсонального голосування або іншими словами за «кнопкодавство».

Amp.ukrainianwall.com

Згідно з документом, Стефанчук пропонує доповнити Кримінальний кодекс України статтею 364-2. У даній статті йдеться про те, що буде накладатися штраф, розмір якого складе 3-5 тис. неоподатковуваних доходів громадян, у разі здійснення нардепом голосування замість іншого нардепа у ході пленарного засідання парламенту України. Таким чином, мінімальний штраф становить 51 тис. гривень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*