Найбільші тютюнові гіганти можуть повністю закрити своє виробництво в Україні

top.st

Ухвалення парламентом України закону про введення держрегулювання торговельної націнки на тютюнові вироби може призвести до занепаду цієї галузі на території України.

Про це заявили представники найбільших тютюнових компаній («Філіп Морріс Україна», BAT, JTI та «Імперіал Тобакко») й підкреслили, що в разі відсутності будь-яких дій по врегулюванню цього питання готові закрити фабрики, розташовані в Україні.

За словами гендиректора групи «Брітіш Американ Тобакко Україна» Саймона Уелфорда, прийнятий законопроект несе в собі масу ризиків для підприємців, оскільки більшість з них навіть не розуміють, як цей закон повинен реалізовуватися на практиці.

Уелфорд підкреслив, що це вже не перший законопроект, прийнятий українським парламентом, який створює перешкоди для роботи тютюнових компаній. Якщо найближчим часом влада не відреагує на подібні заяви, то компанії змушені будуть закрити заводи.

top.st

Також наголошується, що наслідком прийняття цього закону може стати різке збільшення обсягів «тіньового» тютюнового ринку та скорочення обсягів виробництва цигарок, а це у свою чергу обернеться збитками для держави.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*