Порошенко назвав сім кроків, щоб Україна уникла російської пастки

lb.ua

На Facebook-сторінці екс-президента України Петра Порошенка з’явилося повідомлення, в якому він висловлює свої побоювання з приводу можливого загострення ситуації на сході України у разі повернення підрозділів ЗСУ на позиції 2016 року. Виникнення ризиків Порошенко пов’язує з реалізацією «формули Штайнмайєра», яка може обернутися для місцевих проукраїнських жителів справжньою розправою.

На тлі цього Порошенко пропонує 7 кроків, неухильне дотримання яких дозволить уникнути російської «пастки».

За словами Порошенка, безпека повинна стати головним принципом при узгодженні будь-яких рішень та дії, маючи на увазі відведення військ, роззброєння, передачу кордону з РФ під контроль України та інші пункти Мінських угод. Порошенко підкреслив, що саме Мінські домовленості повинні стати основою врегулювання ситуації на Донбасі, а «формула Штайнмайєра» – послужити лише у якості компонента «дорожньої карти».

lb.ua

Колишній голова держави також наголосив на важливості повного припинення вогню, як умови для відводу військ, допуск ОБСЄ до неконтрольованої ділянки на кордоні з РФ, введення миротворчих сил ООН та відновлення банківської системи на території ОРДЛО.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*