З січня “Газпром” знову виходить на ринок України

newsroom.su

Андрій Коболєв, який очолює компанію «Нафтогаз» виступив із заявою про те, що російська компанія «Газпром» починаючи з січня наступного року може імпортувати природний газ безпосередньо споживачам нашої держави.

Так, за словами Коболєва, у російської компанії немає перешкод для постачання газу в нашу країну, вона може почати їх у будь-який час.

Коли Україною буде підписано договір про приєднання, та вона встановить норми ринку, що діють у Європі, то компанія Росії зможе прийти на наш ринок та надавати споживачам ті обсяги газу, яких вони потребують.

Крім цього «Газпром» може вдало постачати газ, якщо російські тарифи будуть нижчими за європейські. Він також вважає, що небажання російської компанії виконувати чинний контракт, має насамперед політичну мотивацію. Однак пізніше «Газпром» знову може повернутися на український ринок, при наявності конкурентних цін.

newsroom.su

Варто відзначити, що з осені 2015 року наша країна не закуповує природний газ в рамках контракту з «Газпромом». З того моменту газ постачають європейські партнери.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*