Надія Савченко назвала ситуацію, коли Порошенко «програв» Україну

Newsweek.com

Депутат Верховної Ради України 8-го скликання Надія Савченко виступила із заявою про те, що Петро Порошенко програв нашу країну у 2015 році, коли підписував Мінські домовленості.

Відповідну заяву колишній парламентарій зробила в ході однієї з програм на телевізійному каналі NEWSONE. Також Савченко звернула увагу на те, що саме Порошенко допустив підписання формули Штайнмаєра. Крім цього, протестні демонстрації проти даної формули Порошенко назвав спеціальною операцією з розхитування держави.

На думку Савченка, зараз Петро Порошенко й сам «розхитує човен», коли звертається з закликом до громадян нашої країни, щоб ті виходили на протестні мітинги проти зазначених угод.

Екс-парламентарій вважає, що відповідна поведінка вигідна тим політикам, які не здобули перемоги на виборах. Такими діями політичні діячі хочуть підвищити свій рейтинг.

Newsweek.com

Необхідно нагадати, що 07.10.19. в центрі нашої столиці зібралися тисячі громадян на акції протесту щодо прийняття Києвом формули Штайнмайєра, яка передбачає надання особливого статусу Донбасу. Згідно з відомостями низки ЗМІ, організатором протесту став екс-президент Порошенко та члени «Європейської солідарності».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*