Представник Євросоюзу Могеріні відкрила інформацію, скільки грошей ЄС інвестував в Україну за останні п’ять років

nasha-germania.com

Федеріка Могеріні, яка є високим представником Європейського союзу та відповідає за питання зовнішньої політики та безпеки, повідомила, яку суму Європейський союз вклав в Україну протягом останніх п’яти років.

Так, в ході слухань в Європейському парламенті Могеріні виступила із заявою про те, що з 2014 року Євросоюз зібрав для нашої країни найбільший пакет підтримки за всю історію існування структури. Так, на допомогу Україні було витрачено понад п’ятнадцять мільярдів євро.

Крім цього, за словами Могеріні, ніхто з інших партнерів не надав Україні суму більшу, ніж Європейський союз. Також вона нагадала, що два роки тому європейським союзом було прийнято рішення про лібералізацію візового режиму для нашої держави.

nasha-germania.com

Необхідно нагадати, що в середу 09.10.19. у Європейському парламенті було піднято українське питання. Депутати від таких держав як Литва та Латвія висловили критику формулі Штайнмаєра. Водночас, європейський депутат Андріус Кубіліус виступив з ініціативою створення спеціальної групи, яка має дбати про забезпечення мирного процесу в Україні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*