Україна не зможе підійти до стандартів НАТО у 2020 році

Fromua.news

Згідно з інформацією, викладеної в одному з доповідей, приготованих для обговорення в ході сесії Парламентської асамблеї Північноатлантичного альянсу, Україна навряд чи зможе досягти стандартів НАТО до кінця наступного року.

Варто відзначити, що сесія Парламентської асамблеї військового блоку відбудеться в період з 11 по 14 жовтня в столиці Великобританії – Лондоні. У профільних комітетах асамблеї пройде обговорення підготовлених доповідей, а також резолюцій, які пізніше розглянуть та на сесії. Якщо ж якісь доповіді будуть схвалені, то вони будуть спрямовані НАТО як політичні рекомендації.

У доповіді, який підготував сенатор Джейн Корді з Канади, сказано, що цей та наступний роки стануть вирішальними у просуванні порядку денного в процесі реформування української оборони та безпеки. Хоча з 2014 року спостерігався значний прогрес у цій сфері, але на сьогодні існує ймовірність того, що до кінця 2020 року Україна все ж не зможе повністю перейти на стандарти НАТО.

Fromua.news

Також наголошується, що наша країна все ще далека від реалізації критерій, які потрібні для вступу в Північноатлантичний альянс та Європейський союз. Однак Україна повинна розуміти, що членство досяжне, як тільки будуть виконані всі умови.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*