ДБР України проводить масові обшуки на Львівській митниці

Hm.oblast.online

Заступник Державного бюро розслідувань Ольга Варченко у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» оприлюднила запис про те, що відомство проводить обшуки на контрольно-пропускних пунктах, митних постах та за місцем проживання тих, хто працює на митниці у Львові.

Варто зазначити, що раніше представники ДБР та Служби безпеки викрили нелегальну схему з ввезення у нашу державу брендового одягу з держав-членів Європейського Союзу. Даний імпорт проводився за фіктивною документацією.

Так, ціна на кожну партію такого одягу перевищує чотириста тисяч доларів. В даний час ведуться перевірки щодо причетності посадових осіб митниці, які, за попередніми даними, сприяли в нелегальній транспортування товару без проходження необхідних процедур на митниці.

Hm.oblast.online

Також зазначалося, що одяг проникала на територію нашої країни під виглядом секонд-хенд. В результаті таких постачань держава зазнала збитків на суму не менше одного мільйона гривень з кожної партії. При цьому, транспортні засоби, які перевозили товар, здійснювали транспортування лише в зміни окремих співробітників.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*