Чесний, відкритий, принциповий – в Києві йде прес-марафон президента Зеленського

Apostrophe.ua

У четвер 10 жовтня в Києві о 10:00 стартував прес-марафон голови нашої держави Володимира Зеленського. Так, в ході марафону було піднято питання про війну на Донбасі. Лідер зазначив, що припинення війни є його головною метою.

Журналісти поцікавилися у президента які заходи він зробить, якщо учасники бойових дій заблокують відведення військ в Золотом. У відповідь на це Зеленський підкреслив, що з військовослужбовцями в першу чергу потрібно розмовляти. Днями він зустрічався з ветеранами, які дорікнули йому в слабкій комунікації. Зеленський зазначив, що, якщо в Золотому знаходяться ветерани, які озброєні, то це неправильно.

В рамках питання про Донбасі лідер звернув увагу на те, що він йшов на вибори як президент миру та має намір завершити війну. Він зазначив, що не готовий втрачати людей, які, в порівнянні з територіями, знаходяться в пріоритеті.

Також було порушено й питання щодо обміну полоненими. Президент розповів, що у влади є три списки на обмін. У першому списку знаходяться кримчани, питання обміну Україна буде обговорювати тільки з Російською Федерацією. Другий список – люди, які знаходяться на території так званих «ЛДНР». У третьому списку знаходяться люди, інформація по яких не підтверджена.

Зеленський відповів журналістам на питання про Крим. Він зазначив, що неодноразово дивувався по чому на переговорах в нормандському форматі не було піднято це питання. Для нього нормандський формат – це можливість повернути півострів.

На марафоні було піднято питання й про низку політичних діячів, зокрема щодо Авакова Зеленський відповів, що хоче побачити нові обличчя в його міністерстві. Він звертався до всіх співробітників МВС із закликом показати реальні справи до кінця року, в іншому випадку їх усіх звільнять.

Apostrophe.ua

Голова держави звернув увагу на те, що не боїться Майдану та готовий піти з посади президент у будь-який момент, якщо цього захоче суспільство. Дану заяву він зробив у контексті питання про можливість того, що протести проти формули Штайнмайера переростуть у новий Майдан.

Варто відзначити, що екс-президент Петро Порошенко за весь час свого президентства не проводив таких марафонів. Новий же лідер чесно та відкрито спілкувався з журналістами, озвучив свіжі та небанальні відповіді.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*