Всі президенти СНД повинні підтримати нову українську владу, — Лукашенко

Belprauda.org

Голова Республіки Білорусь Олександр Лукашенко в ході саміту країн СНД, виступив із заявою, в якій просить лідерів держав надати необхідну підтримку чинної влади в Україні. Лідер підкреслив, що необхідно розуміти, хто після цього буде при владі в Україні.

Лукашенко зазначив, що останнім часом тема України вже підіймалася. Так, оскільки Лукашенко та російський лідер занурені в це питання, він вирішив висловити свою точку зору.

Голова держави заявив, що йому хотілося б звернутися із закликом до лідерів країн СНД, щоб ті підтримали владу України, оскільки спроби згорнути та повалити цю владу стали очевидними. Він зазначив, що всі повинні усвідомлювати, хто керуватиме державою, якщо чинні представники влади будуть повалені.

Belprauda.org

Крім цього, білоруський президент звернувся з закликом й щодо вирішення заморожених конфліктів на пострадянському просторі спільними зусиллями. Він нагадав, що в якийсь період часу всі люди в СНД разом проживали та разом воювали. Зараз же на пострадянському просторі з’явилося безліч заморожених конфліктів, які потрібно вирішити чесно та справедливо.

Він також закликав своїх колег не створювати такі ситуації, коли СНД знадобиться допомога заокеанських держав.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*