Прес-марафон Зеленського підвищить рівень довіри до нього

Strana.ua

Ірина Бекешкіна, яка обіймає посаду директора Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, заявила у процесі круглого столу «Україна післявиборча: що далі?» про те, що прес-марафон голови держави Володимира Зеленського для представників засобів масової інформації сприятиме підвищенню рейтингу довіри до нього.

Відповідно до слів директора Фонду, марафон, якій пройшов 10 жовтня, всупереч думці критиків, підвищить рейтинг президента, оскільки він є «людиною з народу».

Бекешкіна повідомила про те, що в історії політики України ще ніколи голова держави після виборів не володів 70-відсотковим рівнем довіри, а серед населення не спостерігалося стільки оптимізму.

Соціолог заявила, що серед населення спостерігається певна ейфорія, причиною якої є те, що народ обрав тих, кого хотів. Однак, на думку керівника Фонду, якщо Зеленський буде приймати непопулярні рішення, суспільство може охопити швидке розчарування. Тому є важливим аспект налагодження комунікації з залученням кваліфікованих експертів.

Нагадаємо, що перша прес-конференція екс-голови держави Петра Порошенка відбулася на 111-й день президентства. Її тривалість склала 1 годину 52 хвилини. У ході заходу було задано 53 запитання, а також запрошені 29 засобів масової інформації, з яких 5 були іноземними.

Strana.ua

Разом з тим перша прес-конференція чинного голови України Володимира Зеленського відбулася на 143 день президентства. Її тривалість склала 14 годин 8 хвилин. У ході прес-марафону президенту надійшло 342 питання, а також запрошені 152 засоби масової інформації, з яких 36 були іноземними.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*