Новий обмін між Україною та РФ передбачає участь у рокіруванні трьох груп людей

Comments.ua

Голова Міністерства закордонних справ України Вадим Пристайко в одному зі своїх інтерв’ю поінформував про те, що процес нового обміну полоненими між Україною та Російською Федерацією передбачає участь 3-х груп людей, а також на даний момент знаходиться на стадії завершення.

Відповідно до слів голови зовнішньополітичного відомства, майбутній обмін є складнішим та складається з декількох груп людей. Оскільки існує три групи людей, яких держава бажає обміняти. Саме такою була відповідь на питання, про обмін якого роду йде мова: передбачається обмін утримуваних громадян України на Донбасі, Росії або території окупованого Кримського півострова.

Пристайко зазначив, що процес нового обміну знаходиться на завершальній стадії. Однак Міністр повідомив, що не може надати конкретну інформацію про дату проведення обміну утримуваними особами та про кількість людей, яких Україна має намір отримати у результаті заходу.

Comments.ua

Також у ході інтерв’ю Вадиму Пристайко було поставлено питання, яке полягає у тому, чи є сигналом наближення обміну полоненими вироки, що виносяться у період останніх декількох днів у Луганську та Донецьку, а також на території, підконтрольній нашій державі. На дане питання голова МЗС відповів, що це є необхідною частиною процесу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*