Уряд України має провести аудит витрачених мільярдів на відбудову Донбасу

Mardc.com

В одній зі своїх останніх статей оглядач Валентина Самар пише про те, що перш ніж залучати інвесторів, донорів та кредиторів робити вклади в розвиток української економіки й, зокрема, у відновлення та розвиток Донбасу, було б правильно провести аудит ефективності тих коштів, які були витрачені попереднім керівництвом країни на реалізацію подібних цілей.

Дана стаття багато в чому пов’язана з тематикою інвестиційного форуму RE: THINK. Invest in Ukraine, який пройде 29 жовтня в Маріуполі та є особистою ініціативою президента Володимира Зеленського. На думку Самар, попри благі цілі, які ставляться перед організаторами та учасниками даного заходу, а саме залучення іноземного капіталу в проекти з відновлення Донбасу, досягти цього навряд чи вдасться.

Експерт підкреслює, що одного бажання українського керівництва мало, враховуючи, що в іноземних донорів, як і у самих жителів України немає впевненості в тому, що проекти з відновлення Донбасу в принципі можуть бути реалізовані, і що гроші будуть витрачені відповідно до поставлених цілей.

Mardc.com

Самар відзначає, що для уряду доступ до відомостей про витрачені на відновлення Донбасу донорських грошей не повинен стати проблемою. Більш того, аудит зможе відкрити президенту очі на багато проблем, пов’язаних з цим питанням.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*