Вибори в Польщі: який результат влаштує Україну

glavk.info

13 жовтня в Польщі відбудуться вибори в парламент, при цьому досі немає однозначних прогнозів з приводу того, яких результатів варто очікувати. Для України результат парламентських виборів в Польщі має особливе значення, оскільки при одному варіанті можливе подальше зміцнення співробітництва, а при іншому – загострення відносин.

Згідно з попередніми даними найбільші шанси пройти в парламент у партії «Право і справедливість» (PiS), оскільки їх готові підтримати 45% виборців. Велика ймовірність попадання в парламент в опозиціонерів «Громадянська коаліція» (27%), об’єднання лівих сил «Лівиця» (14%), «Польської коаліції» та популістської партії Kukiz’15. Не виключається також можливість того, що прохідний бар’єр у 5% вдасться подолати праворадикальній партії «Конфедерація».

При цьому однозначну перемогу PiS ніхто не поспішає пророкувати, оскільки прихильники даної політсили демонструють низьку готовність йти на вибори, на відміну від виборців, готових віддати голоси за інші партії.

glavk.info

Як відзначають експерти, від результатів виборів залежить те, чи стане політика Польщі більш радикальної або ж збережеться нинішній курс. Для України перемога PiS або «Громадянської коаліції» ніякої загрози не несе, водночас такі політсили як Kukiz’15 та «Конфедерація» відомі своєю антиукраїнською позицією.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*