Україні потрібно постійно поповнювати фонд для обміну з Росією, — головред “Цензор.нет”

Nashkiev.ua

Потрібно підрахувати, скільки українців захоплено Росією і необхідно звільнити, після чого необхідно поповнити український «обмінний фонд». З такою пропозицією виступив журналіст Юрій Бутусов, який обіймає посаду головного редактора у виданні «Цензор.нет».

Бутусов розділив осіб, захоплених російською стороною і яких потрібно звільнити, на кілька категорій. У їх числі він назвав українців, захоплення яких приховують, безвісти зниклих, військовополонених, викритих і схоплених агентів спецслужб, цивільних осіб з патріотичною позицією та цивільних, захоплених випадково.

Головний редактор «Цензор.нет» припустив, що кількість таких українців вже перевалило за чотири сотні. На думку Бутусова, «обмінний фонд» необхідно поповнювати взяттям представником противника на його території.

Nashkiev.ua

Нагадаємо, що сьомого вересня Київ і Москва провели обмін утримуваними особами в форматі «35 на 35». На Батьківщину повернулися Олег Сенцов і інші політв’язні, а також моряки ВМСУ, захоплені 25 листопада минулого року під час інциденту в Керченській протоці.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*