“Миротворець” вніс до своєї бази громадян Нідерландів та Німеччини

News.myseldon.com

Громадянин Нідерландів Макс Ван дер Верф та громадянин Німеччини Ріттер Норман були внесені в базу даних сайту «Миротворець» під приводом нібито вчиненого замаху на суверенітет та територіальну цілісність України.

При більш детальному ознайомленні з інформацією, вказаною на сайті, з’ясовується, що це не єдине, в чому звинувачують іноземців. Ван дер Верфу також пред’являються звинувачення в порушенні державного кордону України з метою надалі потрапити на тимчасово непідконтрольну територію Донбасу. Разом з Ріттером вони звинувачуються в антиукраїнській пропаганді та навмисному розповсюджені неправдивої інформації.

News.myseldon.com

Зокрема, останній пункт здебільшого пов’язують з причетністю обох іноземців до створення документального фільму про катастрофу MH17, де автори намагаються довести відсутність вини Росії до падіння Boeing-777.

Раніше з’являлася інформація, що документальний фільм про дану катастрофу, знятий Максом Ван дер Верфом у співавторстві з російською журналісткою Яною Єрлашовою, планують показати в Гаазі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*