Професійний жебрак з Івано-Франківська розповів, скільки він «заробляє» за день

Epicureandculture.com

У прес-службі Муніципальної варти Івано-Франківська повідомили, що жебраки не зникнуть з вулиць країни до тих пір, поки люди будуть давати їм гроші. Зокрема, вони розповіли про випадок, коли місцевий жебрак Іван завдяки чуйності перехожих заробляє від 500 до 1000 грн в день.

За словами представників Муніципальної варти, серед вуличних жебраків дуже мало тих, хто дійсно потребує допомоги. Більшість з них виходять на вулиці для того, аби виманювати гроші у перехожих, а потім витрачати їх на випивку.

При цьому підкреслюється, що оскільки жебрацтво згідно з українським законодавством не є кримінальним або адміністративним правопорушенням, то представники Муніципальної варти не можуть безпосередньо реагувати на скарги громадян, а змушені шукати обхідні шляхи.

Epicureandculture.com

У повідомленні представлена історія івано-франківського жебрака Івана, якому через його знівечений вид (ампутовані обидві ноги та ліва рука) вдається заробляти в день мінімум 500 грн. Він відмовився від допомоги у вигляді оформлення інвалідності, консультації у лікаря та надання спального місця.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*