Глави МВС, СБУ та РНБО закликали громадян України не піддаватися на провокації

www.kp.kz

Офіційний сайт МВС свідчить про те, що на електронному ресурсі було опубліковано звернення голови МВС Арсена Авакова, голови СБУ Івана Баканова, голови РНБО Олексія Данилова, яке закликає учасників масових заходів не піддаватися на провокації у ході святкування 14 жовтня.

Відповідно до тексту звернення, у День захисника багато жителів нашої держави братимуть участь в акціях, політмітингах та ходах.

Згідно зі зверненням, співробітники МВС, СБУ, службовці Нацполіції та Нацгвардії є частиною українського суспільства. Також кожен третій з їх числа є учасником Антитерористичної операції. У зверненні наголошується, що у всіх громадян України одні цінності, ключовими з яких є незалежність держави, мир, а також щастя кожного українця.

www.kp.kz

Керівники відомств відзначають, що 14 жовтня важливим є об’єднання навколо основних цінностей, а також охорона безпеки й повага прав кожного жителя України. Виходячи з трагедії 31 серпня 2015 року, у результаті якої граната стала причиною загибелі 4-х нацгвардійців та поранень понад 120 осіб, у майбутнє свято правоохоронці зобов’язані діяти уважно та суворо.

Також керівництво відомств розраховує на те, що учасники масових заходів будуть пильними, оскільки можливість різних провокацій у цей день цілком імовірна.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*