США терміново евакуюють залишилися військових з північної Сирії

Nv.ua

Міжнародне агентство новин «Reuters», посилаючись на голову Пентагону Марка Еспера, поінформувало про те, що Сполучені Штати Америки готуються до того, щоб здійснити у найкоротші терміни евакуацію 1 тисячі військовослужбовців США з північної частини Сирійської Арабської Республіки.

Відповідно до слів голови Пентагону, надійшла інформація про те, що Туреччина має намір розширити межі військової операції, а також просунутися на захід та південь.

Марк Еспер зазначив, що згідно з наявними даними в Америки, можливий варіант, при якому у конфлікт можуть втрутитися військові Сирії та Російської Федерації. Тому у результаті переговорів з президентом Дональдом Трампом, було прийнято рішення про виведення сил США.

Nv.ua

Згідно з інформацією, голова Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп ще тиждень тому оголосив про рішення скоротити американський контингент у північній частині Сирійської Арабської Республіки. Що, у свою чергу, дозволило владі Турецької Республіки почати військову операцію, спрямовану проти курдських загонів, які воювали на стороні міжнародної коаліції у ході боїв з ІДІЛ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*