Барселонські та мадридські таксисти не збираються припиняти страйк

фото: golosua.info

За інформацією, наданою закордонними ЗМІ відомо, що таксисти Барселони прийняли рішення продовжити страйк, внаслідок чого, заблокували рух у центрі міста. Вони не збираються зупинятись, доки у міністерстві регіонального розвитку не приймуть їх вимог.
Водії таксі вимагають від уряду негайно затвердити закон, згідно з яким обмежується чисельність ліцензій VTC на авто, взяте напрокат з водіями для платформ Uber або Cabify.
Барселонські таксисти розпочали страйк ще у середу, а вже у п’ятницю водії заблокували рух на декількох вулицях міста, що призвело до зупинки руху майже в усьому місті. Зокрема, таксисти заблокували дорогу до аеропорту El Prat.
Причиною таких дій стало рішення міської влади про введення квот для отримання ліцензій на автомобілі, які взяті напрокат. Однак пізніше це рішення було оскаржене, суд прийняв рішення зупинити його дію.
Таксисти у Барселоні також звернулися до таксистів з інших міст з проханням підтримати їх страйк.
Вже в суботу таксисти з Мадриду також приєдналися до протесту, таким чином, вони відмовляються возити мешканців до аеропорту та вокзалу, а також приймають спроби обмежити рух на деяких вулицях міста, зокрема, вони їздять у колоні, до того ж дуже повільно.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*