Євросоюз підказав що хоче почути від глави МЗС України Пристайко

112.ua

Федеріка Могеріні, яка є високим представником Європейського союзу з питань безпеки та закордонних справ, виступила із заявою про те, що керівники зовнішньополітичних відомств держав-членів Європейського союзу чекають, що керівник МЗС України Пристайко озвучив відомості про те, як просувається процес реформування, що проводиться новою владою країни. Відповідну заяву було зроблено напередодні засідання Ради Євросоюзу в Люксембурзі.

Могеріні наголосила на важливості присутності на зустрічі Пристайко. Також вона звернула увагу на те, що Європейський союз підтримує процес реформування в Україні. Крім цього, підтримка надається також суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

112.ua

Варто відзначити, що 14.10.19. керівник зовнішньополітичного відомства нашої держави Вадим Пристайко відвідав з робочими візитами Люксембург та Брюссель. Там він має намір взяти участь у засіданні Ради Європейського Союзу у закордонних справах. Також він візьме участь й в засіданні Європейського парламенту.

Голова українського МЗС в ході засідання розповість про впровадження реформ у нашій країні, про ситуацію з безпекою в східних регіонах та про підготовку до зустрічі «Нормандської четвірки».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*