Українську землю можна і потрібно продавати іноземцям, – лідер фракції “Слуга народу”

journalist.today

Давид Арахамія, який очолює фракцію «Слуга народу» у Верховній Раді України, в одному зі своїх інтерв’ю озвучив думку про те, що після відкриття ринку землі необхідно продавати ділянки й іноземцям.

Так, він зазначив, що продавати землю потрібно, однак, у зв’язку зі страхами багатьох людей, слід було б відкласти відповідне рішення та надати людям перехідний період. Він також звернув увагу на те, що, якщо взяти топ-10 фермерських господарств, то можна побачити, що всіма ними володіють іноземні громадяни. Аналогічна ситуація й в топ-100.

Водночас, на думку керівника фракції, відкриття земельного ринку дасть можливості для покращення економічної ситуації в державі. Так, при відкритті ринку землі при самому консервативному варіанті потік прямих інвестицій в державу збільшитися по меншій мірі в чотири рази.

journalist.today

Варто зазначити, що заборона на продаж сільськогосподарських земель діє в нашій країні з 2002 року. В кінці грудня минулого року парламентарії Ради 8-го скликання продовжили цю заборону до наступного року.

Кредитори та західні партнери України рекомендують країні зняти зазначений мораторій. Так, згідно з меморандумом про співпрацю нашої країни з МВФ сказано, що Кабінет міністрів разом з фахівцями Світового банку розробили проект закону про запровадження в Україні ринку земель сільськогосподарського призначення.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*