Зустріч «Нормандської четвірки» знаходиться під загрозою зриву

kievsmi.net

Експерт в галузі політології Олексій Якубін в ході ефіру однієї з програм на телевізійному каналі «ZIK» виступив із заявою про те, що, якщо на Донбасі не станеться розведення сил, то проведення зустрічі «нормандської четвірки» опиниться під загрозою.

На запитання ведучої програм про те, які заходи необхідно вжити для того, щоб зустріч все-таки відбулася, та ситуація на Донбасі зрушилася з мертвої точки, Якубін зазначив, що необхідно послідовно виконувати пункти Мінських угод, які трансформували в «формулу Штайнмайера». Також він додав, що можливо сторонам потрібно прийти до домовленості про великий обмін утримуваних осіб.

Крім цього, на думку експерта, необхідно попередньо підготувати драфт, пов’язані з Донбасом, по виконанню дорожніх карт, щоб в ході зустрічі «Нормандської четвірки» їх можна було обговорити.

kievsmi.net

Якубін також нагадав слова президента про те, що розведення сил є однією з умов для проведення зустрічі в «Нормандському форматі». При цьому, в даний час розведення так й не відбулося, оскільки його постійно відкладають. У зв’язку з цим, виникає питання, наскільки швидко розведення може статися.

Якщо ж розведення сил у підсумку зірвуть, то зустріч «Нормандської четвірки» опиниться під загрозою.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*