Результати парламентських виборів у Польщі можуть сильно вплинути на Україну

24tv.ua

Народний депутат Верховної Ради України від політсили «Народний Фронт» Ігор Гузь написав у своєму блозі про те, що 13 жовтня у Республіці Польща пройшли вибори до Парламенту, у ході яких переконливу перемогу здобула політична партія «Право та справедливість» націонал-консервативного спрямування.

Депутат вважає, що дана політична сила має намір самостійно формувати уряд, оскільки з 460 місць у Парламенті вона отримала 239. А явка населення на виборах склала 61,1%, що є найбільшим показником за період останніх десятиліть.

Відповідно до слів нардепа, у парламенті буде матися сильна умовна «єврооптимістична» опозиція з ліберально-консервативною партією «Громадянська оборона» та Блоком лівих.

Ігор Гузь зазначив, що одним з мінусів для нашої держави є проходження 5-процентного бар’єра блоку «Конфедерація», що складається з проросійських прихильників, до числа яких входить популіст Януш-Корвін Мікке, а також вкрай правого та антиукраїнського «Руху народів».

24tv.ua

Парламентарій повідомив, що у результаті виборів Республіка Польща буде продовжувати виступати стратегічним союзником Сполучених Штатів Америки та скептиком у питанні європейських інститутів у Брюсселі. Також Польща продовжить бути державою, влада в якій дотримується консервативних ідей та орієнтується на католицькі підстави.

Нардеп упевнений, що для України сильних змін не варто очікувати, оскільки політсила «Право та справедливість» висловлює готовність боротися проти геополітичної експансії Російської Федерації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*