Генпрокурор України заборонили підписувати будь-які клопотання у справах екс-президента Порошенко

aspi.com.ua

Юрист Андрій Портнов у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував запис про те, що керівник Генпрокуратури України заборонили прокурорам підписуватися під якими-небудь клопотаннями в рамках кримінальних проваджень проти колишнього голови нашої держави Порошенко.

Також юрист заявив про початок публічної наступальної фази, яка триватиме до тих пір, поки Керівник Генпрокуратури Рябошапка не буде звільнений зі своєї посади.

Також Портнов звернув увагу на те, що по низці факторів можна зробити висновок, що Рябошапка та його підлеглі не дають розвиток всіх кримінальних справ проти колишнього лідера нашої країни.

Відповідні відомості підтверджують не тільки дані, отримані від прокурорів, про те, що Рябошапка ввів заборону на підписання будь-яких клопотань слідства у справах Порошенко, але також й регресійні заходи проти прокурорів.

aspi.com.ua

Також Портнов зазначив, що в серпні, коли пост генпрокурора займав Луценка, проти команди екс-голови держава була підписана більше клопотань слідства, ніж при нинішньому голові ГПУ Рябошапці.

Юрист зазначив, що має намір інформувати суспільство про те, які справи гальмуються ГПУ та про те, що відбувається в кожному з кримінальних проваджень проти Порошенка.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*