Тягнибок озвучив головні вимоги націоналістів на щорічному Марші УПА

Glavnoe.ua

14 жовтня в столиці України проходить щорічний Марш слави УПА, на якому традиційно зібралися всі прихильники націоналістичних політсил України. Так, серед учасників маршу був помічений лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок, який у своїй промові торкнувся теми ринку землі та «формули Штайнмайєра», назвавши й одне й інше кроком до капітуляції України.

За словами лідера ВО «Свобода», Марш УПА є відмінною можливістю звернутися до президента й нагадати йому про найбільш актуальні вимоги української нації. Тягнибок підкреслив, що разом з іншими представниками націоналістичних політсил не допустять реалізації «формули Штайнмайєра», а також зроблять все можливе для того, аби уникнути продажу української землі іноземцям та олігархам. Саме захист української землі вони називають головною вимогою цьогорічного маршу.

Glavnoe.ua

Тягнибок переконаний, що Україна зможе стати самостійною, соборною та українською тільки в тому випадку, якщо будуть враховуватися інтереси нації, а розвиватися країна буде так, як це заповідали предки. Більш того, як зазначає Тягнибок, необхідно пам’ятати героїв, які віддали свої життя за велике майбутнє України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*