Російський олігарх Пригожин загинув в авіакатастрофі над Африкою

dosie.su

У Демократичній Республіці Конго зазнало аварії повітряне судно Ан-72. За попередньою інформацією, на борту транспортника знаходилося чотири члени екіпажу і чотири пасажири, включаючи Євгена Пригожина.

Про це повідомило українське видання Діалог.UA. Новину опублікував ряд російських засобів масової інформації з посиланням на компанію «Конкорд», власником якої є Пригожин.

Пізніше компанія «Конкорд» видалила свою ствердну відповідь на питання журналістів про те, чи знаходився Пригожин на борту Ан-72 в момент аварії.

Повідомляється, що в літаку середовищі екіпажу перебували російські громадяни, про це заявили в посольство РФ в ДРК. Також на борту були співробітники адміністрації лідера ДРК, представники його служби безпеки та допоміжний персонал. Цю інформацію підтвердив радник президента Конго.

Російські інформагенції повідомляють, що бізнесмен дійсно міг перебувати на борту, оскільки напередодні планував влаштувати діловий візит в Африку.

У свою чергу, журнал Forbes підтвердив, що літак з його бортовим номером M-VITO щомісяця здійснював перельоти в країни Африки та Близького Сходу протягом останніх двох років.

На офіційній сторінці в Facebook французького видання Kodóro236 повідомляється, що тіло загиблого російського бізнесмена перевезли з Демократичної Республіки Конго до Бангі — столиці Центральноафриканської республіки.

У російському посольстві в ДРК не змогли спростувати або підтвердити інформацію про загиблих, обмежившись формулюванням «кілька росіян».

Анонімний Telegram канал «Картковий будиночок: Росія» опублікував повідомлення, з посиланням на їх джерело в «Конкорді», про те, що всі наради в компанії проводить заступник Пригожина, а інформації про місцеперебування бізнесмена на поточний момент все ще немає.

dosie.su

Офіційні джерела цю інформацію ще ніяк не підтвердили. Користувачі соціальних мереж припускають, що влада намагається приховати цей факт, щоб не підіймати інформаційну паніку, бо це був один з найвпливовіших людей в Росії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*