Президент Зеленський побував на передньому краї війни на Донбасі

president.gov.ua

Повідомляється, що голова держави Володимир Зеленський приїхав на Донбас, де пройшла зустріч, а також вручення державних нагород українським військовослужбовцям.

За словами президента, Основний закон України свідчить про те, що наша країна є суверенною, незалежною, унітарною, а також демократичною. У разі незгоди та заперечення з цього приводу будь-якої особи, їй доведеться зустрітися саме з Захисниками України.

Зеленський зазначив, що в умовах 2014 року народ мав лише два шляхи розвитку, один з яких передбачав здатися та зникнути з лиця землі. Другий шлях передбачав друге народження, всупереч всім обставинам та на зло ворогам. Саме другий шлях був обраний українським народом, оскільки ми вільні та незламні.

Прес-служба голови України поінформувала про те, що у ході цієї поїздки гарант був ознайомлений з ситуацією на лінії зіткнення у зоні ООС, а також з умовами, в яких живуть та служать українські військові.

Відповідно до повідомлення, Володимир Зеленський без подання Міноборони здійснив вручення державних нагород та годинників військовим 92-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Схід» Сухопутних військ ЗСУ.

president.gov.ua

Разом з тим не вказується населений пункт, в якому проходило вручення державних нагород.

Згідно з інформацією, Володимир Зеленський здійснив покладання квітів до пам’ятника захисникам міста Авдіївки на Донбасі, чим вшанував пам’ять загиблого воїна Андрія Кизила, Героя України та заступника командира батальйону 72-ї окремої механізованої бригади.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*