Українські туристи ризикують залишитися без медичної допомоги за кордоном

фото: baltnews.lv

У Міністерстві закордонних справ нагадали про те, що для безпечної подорожі за кордон необхідно оформити страховку, щоб в разі отримання травми розраховувати на медичну допомогу. Однак навіть в цьому випадку турист може виявитися в скрутному становищі, тому що багато страхових компаній відмовляються оплачувати лікування за кордоном.
Найчастіше з подібними проблемами стикаються любителі екстремального відпочинку, такого як альпінізм, спуск на лижах з вершини гори тощо. Туризм такого характеру часто супроводжується травмами, тому необхідно мати індивідуальний страховий поліс, наявність якого дозволить отримати медичну допомогу незалежно від того, в якій країні ви перебуваєте.
Однак, навіть страховка не може гарантувати своєчасне надання допомоги. За словами Тараса Пізнього, який віддає перевагу екстремальному туризму, страхова компанія може відмовити в оплаті особливо дорогих послуг. Наприклад, якщо мова йде про вертоліт, необхідний для доставки потерпілого до лікарні. Саме з такою проблемою зіткнувся Тарас Пізній під час чергових занять альпінізмом. Для того, щоб страхова компанія покрила витрати на вертоліт, потрібно було створити великий інформаційний галас навколо цієї ситуації.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*