США можуть злити українців, як і курдів

Vybor.news

Увагу світової громадськості останнім часом зосереджено на Сирії, де Туреччина розгорнула військову операцію «Джерело миру» з метою нейтралізації курдських ополченців. Своєрідним «зеленим світлом» для президента Туреччини Реджепа Ердогана стало те, що США несподівано оголосили про виведення військового контингенту з Сирії, тим самим поставивши під удар своїх колишніх союзників у боротьбі проти ІГІЛ курдів.

Багато експертів вважають, що подібний сценарій президент США Дональд Трамп підготував і для України. Так, на думку експерта Руслана Бортника, керівництво США вже не один раз дало зрозуміти, що врегулювання українського конфлікту не входить в їх список пріоритетних завдань.

На даний момент, як зазначає експерт, Трамп більше зосереджений на внутрішніх проблемах США, про що дав зрозуміти під час його останньої зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським. Зокрема, американський лідер висловив думку з приводу того, що Зеленському потрібно розв’язувати дане питання з президентом РФ.

Vybor.news

Аналогічної думки дотримується експерт Джефрі Аронсон, висловлюючи впевненість у тому, що Трамп як бізнесмен у всьому шукає вигоду, проте ні сирійський, ні український конфлікт не здатні принести дохід. Аронсон зазначає, що Трамп навряд чи зацікавлений в розтраті ресурсів на врегулювання ситуації в Україні, тому, як і у випадку з курдами, дасть «зелене світло» третій стороні – Росії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*